
Льодогенератор Adler AD 8086, 1.5 L
5 225 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 8086
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Льодогенератор Adler AD 8086, 1.5 L
Сучасний льодогенератор Adler AD 8086 забезпечує швидке та зручне виробництво кубиків льоду для напоїв. Пристрій виготовляє до 12 кг льоду на добу, перші 9 кубиків готові за 9–13 хвилин. Оснащений прозорою кришкою для контролю кількості льоду, автоматичним повідомленням про низький рівень води, індикатором заповнення контейнера та функцією автоматичного очищення. Місткий резервуар на 1.5 L і компактний пластиковий корпус дозволяють використовувати пристрій вдома, на дачі або в туристичних умовах.


Технічні характеристики:
- Потужність: 100 W
- Резервуар на воду: 1.5 L
- Денна продуктивність льоду: 12 кг/24 год
- Місткість контейнера для льоду: 1.5 L / 600 g
- Холодоагент: R600a / 20 g
- Розміри: 22.8 × 32 × 29.7 cm
- Вага: 7.7 kg
- Довжина шнура живлення: 1.17 m
- Колір шнура живлення: чорний
- Колір корпусу: срібний
- Матеріал корпусу: Пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Вид льоду | Гранульований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Максимальна продуктивність | 12 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 100 Вт |
| Сфера використання | Для бару |
| Тип охолодження | Водяний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.02 кг |
| Висота | 32.5 мм |
| Довжина | 26.5 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Місткість резервуару для льоду | 12 кг |
| Об'єм резервуара для води | 1.5 л |
| Тип резервуара для льоду | Виносний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 225 ₴









