
Кухонний комбайн Adler AD 4131 3 в 1 - соковитискач, м'ясорубка, подрібнювач
4 675 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4131
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний комбайн Adler AD 4131 3 в 1 - соковитискач, м'ясорубка, подрібнювач
Adler AD 4131 - це інноваційна та багатофункціональна повільна соковижималка з функцією втягування гвинта, м'ясорубка, та овочева терка. Завдяки своїй універсальності, вона дозволяє готувати різні страви і забезпечує зручність використання, а саме корисні соки, м'ясний фарш та свіжонарізані овочі з безпрецедентною легкістю.


Ключові характеристики продукту:
- Компактний корпус шириною всього 15 см
- Функція втягування гвинтів
- Безшумна робота (м'ясорубка ~59 дБ, повільний соковитискач 64 дБ) порівняно з традиційними кавомолками*.
- Швидкість обертання: 90-105 об/хв (залежно від навантаження)
- Ефективний двигун постійного струму
- Протиковзкі ніжки
- М'ясорубка з ситечком No8:
- 3 сітчасті фільтри з нержавіючої сталі з отворами:
- 3мм, 5мм, 7мм
- Насадка для ковбаси
- Насадка Kibbeh
- Односторонній ніж із нержавіючої сталі
- Подрібнювач овочів ( подрібнювач, велика терка, терка-пюре)
- Повільний соковитискач з високим виходом соку (до 75% екстракції за вагою) для повноцінного харчування
- Місткість контейнера для соку: 650 мл
- Місткість контейнера для м'якоті: 950 мл
- Потужність: 150 Вт
- Напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц


Відкрийте для себе універсальність вашої кухні з Adler AD 4131, приладом 3-в-1, який поєднує в собі повільну соковитискач, м'ясорубку та подрібнювач овочів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.95 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Система 3-в-1 | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перевантажень | Да |
| Кількість насадок для шаткування | 1 |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал лотка | метал |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка-кебе | Да |
| Насадка-соковичавниця для ягід | Да |
| Насадка-шатківниця | Да |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Формовна насадка для фаршу | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 675 ₴









