
Мікрохвильова пічь Adler AD 6205, 20L, 700 Вт
3 180 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 6205
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова пічь Adler AD 6205, 20L, 700 Вт
Відкрийте для себе мікрохвильову піч Adler AD 6205 – прилад для будь-якої кухні, який робить приготування їжі швидким та легким. З об'ємом 20 літрів та низкою функцій, ця мікрохвильова піч задовольнить очікування кожного користувача. Завдяки великій місткості, високій потужності та інтуїтивно зрозумілому керуванню приготування їжі стає швидким та легким.


Технічні характеристики:
- Об'єм: 20 л
- Потужність мікрохвильової печі: 700 Вт
- 5 рівнів потужності
- Функція розморожування
- Механічне керування
- 30-хвилинний таймер
- Поворотний стіл: ᴓ 24 см
- Внутрішнє освітлення
- Шнур живлення: 102 см, білий
- Колір приладу: білий
- Тип вилки: тип E/F
- Зовнішні розміри: 446 x 340 x 243 мм
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 446 мм |
| Глибина | 243 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Звуковий сигнал | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 180 ₴








