
Жорнова електрична кавомолка Adler AD 4450, 300 Вт, 31 рівень помелу
3 140 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4450
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жернова електрична кавомолка Adler AD 4450, 300 Вт, 31 рівень помелу
Жернова електрична кавомолка Adler AD 4450 зі сталевими конічними жорнами (SUS420) для поціновувачів ароматної свіжомеленої кави. Компактний сучасний дизайн, тиха та швидка робота. Млин має 31 рівень помелу, що дозволяє підібрати оптимальний помел для різних способів приготування кави: джезва, еспресо, сифон, крапельний, заливний та French Press. Вмісткість контейнера для зерен – 300 г. Автоматичне вимкнення забезпечує безпечну роботу.


Технічні характеристики:
- Конічні жорна зі сталі (SUS420)
- 31 рівень помелу
- Вмісткість контейнера для зерен: 300 г
- Підходить для: джезва, еспресо, сифон, крапельний, заливний, French Press
- Час роботи: до 25 секунд
- Продуктивність: 44 г дрібного помелу за 25 секунд
- Продуктивність: 75 г грубого помелу за 25 секунд
- Автоматичне вимкнення
- Номінальна потужність: 200 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Розміри: ширина 12 см, глибина 18,5 см, висота 31,5 см
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір корпусу: чорний / сріблястий
- Колір кабелю живлення: чорний
- Довжина кабелю живлення: 80 см
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 300 г |
| Призначення | Побутове |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 315 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 140 ₴









