
Електрична м' ясорубка Mesko MS 4809, 1500 Вт
2 040 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 4809
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична м' ясорубка Mesko MS 4809, 1500 Вт
Надійний пристрій для тих, хто хоче готувати власні ковбаси та фарш. М'ясорубка оснащена трьома змінними ситами: для ковбас, маку та середнім ситом. Також у комплект входять насадка для м'яса та штовхач. Весь пристрій виготовлений з міцних матеріалів, легко розбирається та чиститься.


Технічні характеристики:
- Функція реверсу
- Сито 3 мм – дрібні отвори для подрібнення до досить твердої, однорідної консистенції. Ідеально підходить для начинки та паштету.
- Сито 5 мм – середні отвори для подрібнення м'яса для котлет, бургерів, фрикадельок та начинок для вареників, млинців та тортильй. За допомогою цього сита ви також можете подрібнювати овочі, твердий сир і навіть горіхи.
- Сито 7 мм – грубі отвори для подрібнення м'яса з характерною текстурою. Це сито призначене для приготування ковбас та субпродуктів.
- Насадка для фрикадельок.
- Комплект включає штовхач та лоток.
- Нековзні ніжки.
- Номінальна потужність: 350 Вт.
- Максимальна потужність: 1500 Вт.
- Розміри пристрою: 29,5 x 15,2 x 30,3 см.
- Матеріал корпусу: Пластик.
- Колір корпусу: Білий.
- Колір шнура живлення: Білий.
- Довжина шнура живлення: 105 см.
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 303 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Матеріал лотка | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴







