
Мультиперкар 6 в 1 Camry CR 3057 з горішнецею
1 840 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 3057
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультиперкар 6 в 1 Camry CR 3057 з горішнецею
Мультиперкар Camry 3057 має шість функцій в одному пристрої!
Завдяки високій потужності 1200 Вт пристрій дозволяє не тільки підсмажувати сендвічі, але й смажити страви на двосторонньому грилі, випікати хрусткі вафлі та горіхи.

Мультипекар оснащений 5 видами змінних пластин.
Пластини:
-Сендвічниця для тостів (трикутні пластини)
-Тостер для товстіших бутербродів із традиційного хліба (квадратні тарілки)
-Контактні грати для двосторонньої смаження - гриль
-Вафельниця
-Горішки
-Тарілка для смаження омлетів

Характеристики:
- Пластини з антипригарним покриттям
- Безпечна ручка ізолює від тепла
- 2 індикатори: потужність та нагрівання
- зберігання у вертикальному положенні
- стійкі, гумові ніжки
- Проста система фіксації плитки
- Захист від перегріву
- Розміри виробу: 22,5 х 22,0 х 10,0 см
- Довжина шнура живлення: 70 см
- Колір: чорний/сріблястий
- корпус з нержавіючої сталі та бакеліту.
- Номінальна потужність: 800 Вт
- Максимальна потужність: 1200 Вт
- 220-240 ~ 50/60 Гц
- Тип вилки: E/F
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Індикатор нагріву | Так |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип приладу | Мультипекарь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Зберігання у вертикальному положенні | Так |
| Змінні форми | Так |
| Змінні форми для гриля | Так |
| Змінні форми для приготування вафель | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Система блокування ручок | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴









