
Машинка для стрижки волосся Adler 2831, USB
1 775 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2831
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки Adler 2831, USB
Машинка для стрижки волосся Adler 2831 пропонує професійну та точну стрижку волосся завдяки керамічному лезу. Її потужний акумулятор дозволяє використовувати її годинами безперервно, але ви завжди можете використовувати її з дротовим живленням, якщо бажаєте. Машинка постачається з 6 насадками, а також регульованою головкою. РК-дисплей відображає рівень заряду акумулятора.


Технічні характеристики:
- Сталеве лезо.
- Одна фіксована швидкість 5800 об/хв.
- Лезо не зачіпає та не смикає волосся.
- Регулювання довжини стрижки за допомогою кільця та 6 гребінців.
- 3 налаштування довжини стрижки за допомогою важеля: 0,8, 1,1, 1,4 мм.
- 5 гребінців для довжини волосся в комплекті: 3, 4,5, 6, 9, 12 мм.
- 1 гребінець для філіровки (1,5 мм).
- Діапазон довжини стрижки волосся: 0,8 - 14 мм.
- Пристрій можна чистити за допомогою щітки, що входить до комплекту.
- Можна використовувати під час заряджання.
- Повне заряджання займає 150 хвилин.
- Максимальний час роботи: 180 хвилин.
- Літій-іонний акумулятор ємністю 2000 мАг
- РК-дисплей відображає: стан заряду пристрою та стан розряду пристрою
- Пристрій заряджається за допомогою зарядного пристрою з кабелем довжиною 190 см
- Номінальна потужність: 5 Вт
- Напруга пристрою: 5 В 1 А
Комплектація:
щітка для очищення,
олія для лез,
інструкція користувача,
5 гребінців для подовження,
1 гребінець для філіровки,
шнур живлення (2x800 мАг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Хром |
| Кількість установок довжини | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Вага | 0.41 кг |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Ширина леза | 35 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 775 ₴









