Блендер стаціонарний Adler AD 4076, 1000 Вт, скляна чаша
Блендер-глечик AD 4076 потужністю 1000 Вт – це ефективний пристрій для швидкого подрібнення та змішування продуктів. Він має два режими швидкості, що дозволяють змінювати інтенсивність змішування.
Додаткова імпульсна функція тимчасово збільшує швидкість, що корисно для густіших інгредієнтів. Пристрій також може подрібнювати лід.
Блендер оснащений скляним глечиком об'ємом 1,5 л, який легко миється, та міцним лезом з нержавіючої сталі.

Характерситики:
- Скляний глечик 1,5 л
- Леза з нержавіючої сталі
- Функція подрібнення льоду
- Функція імпульсу
- 2 режими швидкості
- Потужність: 500 Вт
- Максимальна потужність: 1000 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В 50/60 Гц
- Оберти за хвилину: 18000 об/хв
- Споживання енергії у вимкненому стані: 0,06 Вт
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Імпульсний режим | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Міні-млинок | Так |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип міксера | Стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 659 ₴

