
Ручний вертикальний пилосос Adler AD 7036, 800 Вт
1 710 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 7036
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний вертикальний пилосос Adler AD 7036, 800 Вт
Ручний пилосос ADLER AD 7036 – це професійний високопродуктивний пристрій для зручного прибирання примышщень та салонів автомобілів. Цей високоякісний пилосос без мішка ідеально підходить для будь-якого дому. Робочий діапазон до 6 метрів дозволяє пропилососити всю квартиру чи офіс, не шукаючи розетки. Зручна ручка та легка конструкція дозволяють легко переносити його між кімнатами.


Технічні характеристики:
- Без мішка для пилу
- Радіон роботи 6 метрів
- Максимальна потужність: 800 Вт
- Пластиковий фільтр і контейнер, що підходять для очищення води
- Об'єм пилозбірника 1,5 літра
- Легкий та зручний
- Ступені фільтрації: 3
- Вхідний фільтр: пластиковий
- Фільтр двигуна: F9
- Вихідний фільтр: губчастий
- Фільтр EPA: F9
- Розміри пристрою: 21 x 23,5 x 120 см
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 5 м
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Бак |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴









