
Спінювач молока з підігрівом Adler AD 4478, 500 Вт
1 625 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4478
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спінювач молока з підігрівом Adler AD 4478, 500 Вт
Молочний піноутворювач Adler AD 4478 – це пристрій, який дозволяє вам готувати власну пінну каву, як у найкращому кафе. Найбільша перевага цього піноутворювача полягає в тому, що його можна використовувати як з холодним, так і з теплим молоком. Пристрій оснащений магнітною мішалкою з подвійною функцією.


Технічні характеристики:
- Для приготування молочної піни та гарячого шоколаду
- Спінює холодне та тепле молоко
- Одночасне спінювання та нагрівання
- Пластиковий корпус, антипригарне внутрішнє покриття
- Високоякісна конструкція
- Контролер STRIX
- Легко чиститься
- Довжина шнура живлення: 72 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Система 360 градусів
- Спінює приблизно 115 мл та нагріває приблизно 240 мл молока
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Потужність: 500 Вт
- Колір: чорний
- Тип вилки: E/F
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 33 см |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь + ABS |
| Тип | Побутової |
| Ширина | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 625 ₴









