
Соковитискач Adler AD 4132, 600 Вт
1 600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4132
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Соковитискач Adler AD 4132, 600 Вт
Цей функціональний та компактний соковитискач потужністю 600 Вт дозволяє вичавлювати сік з фруктів та овочів. Передові функції роблять приготування здорових, свіжих соків вдома неймовірно простим та приємним. Фільтрація здійснюється через дрібне ситечко з нержавіючої сталі, яке затримує тверді речовини.


Технічні характеристики:
- Максимальна потужність: 600 Вт
- Номінальна потужність: 400 Вт
- Виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі
- Леза з титановим покриттям
- Отвір діаметром 65 мм для цілих фруктів та овочів
- Швидко вичавлює сік з цілих яблук, моркви та інших фруктів
- Дрібне сито з нержавіючої сталі для оксамитового ніжного соку
- Система віджиму соку NO-DIP
- 3-швидкісний перемикач
- Захист від неправильного складання приладу
- Стабільна, нековзка основа - присоски
- Швидке та легке очищення - всі частини, крім двигуна, можна мити в посудомийній машині
- Висока міцність
- Довжина шнура живлення: 105 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Тип вилки: C
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Колір: черний
Комплектація:
контейнер для соку (0,45 л)
контейнер для м'якоті (1,5 л)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.5 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.45 л |
| Призначення | Побутове |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Комбінована |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор рівня соку | Так |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Діаметр завантажувального отвору | 75 мм |
| Завантажувальний лоток | Так |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Реверс | Так |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴









