Ванночка для ніг силіконова Camry CR 2174
Ванночка для ніг з ручкою для перенесення. Підходить для косметичних процедур, релаксації та терапевтичного масажу для відпочилих та васкуляризованих ніг.


Пропонує різноманітні види масажу. Бульбашковий масаж зменшує втому ніг, подібно до міні-джакузі. Вібраційний масаж працює аналогічно акупресурі, масажуючи рецептори стопи.
Пристрій пом'якшує шкіру та полегшує догляд за ногами. Функція автоматичного підігріву води запобігає охолодженню води. Комфортна, постійна температура 43-45°C забезпечує розслаблююче тепло та полегшує догляд.
Особливості:
• Бульбашковий масаж – зменшує втому ніг
• Вібраційний масаж – точковий масаж стоп
• Функція автоматичного нагріву води до температури 43-45°C

Техничні характеристики:
- Складана конструкція полегшує зберігання та транспортування
- Стандартні великі розміри у використанні 39 x 44 x 21 см
- Компактні розміри у складеному вигляді: 39 x 44 x 9,5 см
- Максимальна місткість чаші: 6 літрів води
- Ручка для зручного перенесення
- Бризкозахисний екран
- Безпечні, нековзні ніжки
- Індикатор рівня води
- Потужність: 450 Вт
- Максимальна потужність: 500 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Тип вилки: C
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір корпусу: білий / сірий
- Колір шнура живлення: білий
- Довжина шнура живлення: 149 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Масажна ванночка |
| Функціональність масажера | Роликовий масаж, Вібраційний масаж, Інфрачервоне випромінювання |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 210 мм |
- Ціна: 1 570 ₴


