
Соковитискач Mesko MS 4126 black, 600 Вт
1 765 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 4126b
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Соковитискач Mesko MS 4126 black, 600 Вт
Ця функціональна та компактна соковижималка потужністю 600 Вт дозволяє готувати соки з фруктів та овочів, допомагаючи покращити ваше здоров'я. Фільтрація здійснюється через дрібне ситечко з нержавіючої сталі, яке затримує тверді речовини.


Технічні характеристики:
- Максимальна потужність: 600 Вт
- Номінальна потужність: 400 Вт
- Корпус виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі
- Отвір 65 мм для цілих фруктів та овочів
- Швидко вичавлює сік з цілих яблук, моркви та інших фруктів
- Дрібне сито з нержавіючої сталі для ніжного соку
- Система віджиму соку NO-DIP
- В комплекті контейнер для соку (0,45 л)
- Контейнер для м'якоті місткістю (1,5 л)
- 3-швидкісний перемикач
- Захист від неправильного складання приладу
- Стабільна, нековзка основа - присоски
- Швидке та легке очищення - всі частини, крім двигуна, можна мити в посудомийній машині
- Довжина шнура живлення: 105 см
- Тип вилки: C
- Живлення: 220-240 В~ 50/60 Гц
- Колір: нержавіюча сталь + чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.5 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.45 л |
| Призначення | Побутове |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Комбінована |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор рівня соку | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Діаметр завантажувального отвору | 65 мм |
| Завантажувальний лоток | Так |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Кількість конусних насадок | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 765 ₴









