
Професійний вирівнювач волосся Camry CR 2320 з іонізацією
1 480 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 2320
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Професійний вирівнювач волосся Camry CR 2320 з іонізацією Здорове та блискуче волосся – мрія кожного. Воно є ознакою здоров'я та додає нотку елегантності будь-якому стилю. Час від часу ми також хочемо змінити свою зовнішність, не жертвуючи довжиною чи густотою волосся. Саме тому варто інвестувати в професійний випрямляч для волосся CAMRY CR 2320, який дозволить вам швидко та безпечно створити унікальну та привабливу зачіску.
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Діаметр щипців | 28 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 130 град. |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 40 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴











