
Машинка для стрижки волосся Adler AD 2834 , USB, IPX6
1 470 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2834
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки волосся Adler AD 2834 , USB, IPX6
Машинка для стрижки волосся Adler 2834 пропонує професійне та точне стрижку волосся завдяки титановій головці та керамічному лезу. Машинка призначена для стрижки волосся на голові, бакенбардах та бороді. Її потужний акумулятор дозволяє використовувати її годинами безперервно, але ви завжди можете використовувати її з дротовим живленням, якщо бажаєте. Машинка постачається з чотирма різними насадками-гребінцями. РК-дисплей відображає відсоток заряду акумулятора та швидкість.


Технічні характеристики:
- Сталеве лезо.
- П'ять налаштувань швидкості: 5000, 5500, 6000, 6500 та 7000 об/хв.
- Лезо не рве та не смикає волосся.
- Зарядна док-станція.
- Регулювання швидкості одним натисканням кнопки.
- Регулювання довжини стрижки за допомогою повзунка та 4 гребінців для довжини.
- 3 налаштування довжини з повзунком: 0,8, 1,6 та 2,4 мм.
- Діапазон довжини стрижки: 0,8 - 14,4 мм. Леза можна мити під проточною водою.
- Водонепроникність IPX6.
- Можна використовувати під час заряджання.
- Повне заряджання займає 120 хвилин.
- Максимальний час роботи: 200 хвилин.
- Літій-іонний акумулятор ємністю 2000 мАг.
- РК-дисплей відображає: стан заряду пристрою та стан розряду пристрою.
- Пристрій заряджається через адаптер живлення з кабелем довжиною 180 см та зарядну станцію.
- Номінальна потужність: 5 Вт.
- Напруга пристрою: 230 В ~ 50 Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Вага | 0.44 кг |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Швидкість мотора | 7000 об/хв |
| Ширина леза | 35 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴









