
Машинка для стрижки волосся Camry CR 2841, USB, IPX 6
1 210 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 2841
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки волосся Camry CR 2841, USB, IPX 6
Відкрийте для себе новий вимір точного стрижки з Camry CR 2841, вдосконаленою машинкою для стрижки, яка поєднує сучасні технології з неперевершеною простотою використання. Завдяки міцній конструкції, довговічному акумулятору та повному набору насадок, ця машинка для стрижки є ідеальним вибором для тих, хто цінує професійні результати в комфорті власного дому.


Технічні характеристики:
- РК-дисплей
- Водонепроникність: IPX 6
- Зарядна підставка
- Акумуляторна батарея
- Заряджання через USB
- Час роботи: до 210 хв
- Титанова головка з керамічним лезом
- Тихий двигун
- Акумулятор високої ємності 2000 мАг
- 5 швидкостей: 5000-7000 об/хв
- 6 насадок: 3, 6, 9, 12, 15, 18 мм
- 3 лівих/правих насадки для гоління + гребінець для філіровки
- Кабель для заряджання USB 1,2 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 9 |
| Кількість установок довжини | 9 |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Бритвене насадка | Так |
| Вага | 0.4 кг |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1.8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 210 хв |
| Швидкість мотора | 7000 об/хв |
| Ширина леза | 35 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴









