
Парова праска Camry CR 5036 3400 Вт, керамічна підошва, авто-вимкнення, антикрапля
1 215 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 5036
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парова праска Camry CR 5036 3400 Вт, паровий удар 95 г/хв, керамічна підошва, авто-вимкнення, антикрапля
Парова праска Camry CR 5036 потужністю 3400 Вт забезпечує комфортне прасування. Її керамічна підошва легко ковзає по тканинах, підвищуючи комфорт для користувача. Потужний струмінь пари допомагає розгладити навіть найстійкіші складки. Для безпеки праска оснащена системою автоматичного вимкнення. Вона також має корисну функцію самоочищення та систему запобігання краплям.


Технічні характеристики:
- 5 функцій: вертикальне прасування з парою, подача пари 95 г/хв, безперервне прасування з парою 50 г/хв, розпилювач 0,5 г/потріск, сухе прасування
- 4 системи: Автоматичне вимкнення, Система запобігання краплям, Захист від накипу, Самоочищення
- Керамічна підошва із загостреним кінчиком: 24,8 x 12,4 см
- Резервуар для води: 360 мл
- Колір: чорний та золотий
- Довжина шнура живлення: 150 см
- Розміри виробу: 31,0 x 12,4 x 15,0 см
- Максимальна потужність: 3400 Вт
- Номінальна потужність: 2600 Вт
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Тип вилки: E/F
* Після звичайної перевірки на герметичність у новій прасці може залишитися невелика кількість води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Паровий удар | 95 г/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Споживана потужність | 3400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Праска |
| Функція автовідключення | Так |
| Швидкість подачі пари | 50 г/хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Збільшена воронка для заливання води | Так |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Мірний стакан | Так |
| Насадка для делікатних тканин | Так |
| Наявність дисплея | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0.36 л |
| Паровий носик | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Так |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴









