
Дитячі ваги Adler AD 8139 до 20 кг
1 215 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 8139
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячі ваги Adler AD 8139 до 20 кг
Сучасні електронні ваги для немовлят, які дозволяють контролювати вагу вашої дитини. Максимальне навантаження ваги становить 20 кг. Пристрій також має функцію тари для зручного зважування дитини в русі.

Використання функції UNIT надзвичайно просте: достатньо натиснути кнопку UNIT під час зважування.

- Діапазон вимірювання: мін. 0,1 кг, макс. 20 кг
- Точність вимірювання 0,01 кг
- Дитяча платформа 56 см x 26 см
- Функція UNIT (полегшує зважування дитини, що рухається)
- Функція тари (дозволяє зважувати дитину в одягу)
- Великий РК-дисплей 60 x 21 мм
- Дисплей з підсвічуванням
- Автоматичне вимкнення через 20 секунд
- Живлення: 2 батарейки типу AAA 1,5 В (в комплекті)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Матеріал тари | пластик |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 10 г |
| Габаритні розміри тари | |
| Вага тари | 2 кг |
| Висота тари | 56 мм |
| Глибина тари | 34 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Знімна тара | Ні |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Функція автовідключення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴









