
Міксер ручний Adler AD 4225, 800 Вт
1 155 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4225
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міксер ручний Adler AD 4225, 800 Вт
Цей елегантний кухонний міксер з нержавіючої сталі потужністю 800 Вт незамінний для кожного, хто пече торти та печиво. Він пропонує 5 різних швидкостей, залежно від типу страви, що готується. Це робить його придатним для змішування борошна з іншими інгредієнтами, а також для збивання яєць. За потреби ви також можете використовувати функцію Турбо. Міксер практичний та довговічний, що дозволяє використовувати його протягом тривалого часу без ризику поломки.


Технічні характеристики:
- 3 функції: змішування, збивання вершків, замішування
- Корпус з нержавіючої сталі
- Світлодіодний індикатор
- 5 швидкостей
- Кнопка TURBO
- Кнопка EJECT
- Два вінчики та два гаки для тіста
- Насадки з нержавіючої сталі SUS 304
- Довжина насадки: 18,8 см
- Міцна конструкція вінчиків та гаків
- Розміри (без вінчиків): 82x14,4x19,2 см
- Довжина шнура живлення: 96 см (від корпусу до вилки)
- Потужність: 300 Вт
- Макс. потужність: 800 Вт
- Живлення: 220-240 В~ 50/60 Гц
- Тип вилки: C
- Колір: сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Ширина | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴









