
Праска Adler AD 5032, 3000 Вт
1 155 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 5032
Праска Adler AD 5032, 3000 Вт
Це багатофункціональна парова праска з численними перевагами. Праска має 5 функцій та оснащена 4 системами. Додаткові функції включають великий резервуар для води, що дозволяє рідше доливати воду під час прасування. Загострений кінчик підошви дозволяє легше дістатися до важкодоступних місць, таких як навколо ґудзиків, складки тощо. Керамічна підошва покращує ковзання – плавне ковзання по тканині. Функція автоматичного вимкнення відключає живлення праски через 8 хвилин, якщо її не використовувати у вертикальному положенні, та через 30 секунд, якщо її не використовувати у горизонтальному положенні. Пристрій сигналізує про активацію функції автоматичного вимкнення 6-ти звуковими сигналами.


Технічні характеристики:
- 5 функцій: Вертикальне прасування з парою, Паровий удар 80 г/хв, Прасування з парою 45 г/хв, Розпилювач 0,5 г/постріл, Сухе прасування
- 4 системи: Автоматичне вимкнення, Захист від крапель, Захист від накипу, Самоочищення
- Керамічна підошва із загостреним кінчиком
- Довжина шнура живлення: 190 см
- Резервуар для води: 350 мл
- Номінальна потужність: 2400 Вт
- Максимальна потужність: 3000 Вт
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Тип вилки: E/F
* Після звичайної перевірки на герметичність у новій прасці може залишитися невелика кількість води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Паровий удар | 80 г/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Праска |
| Функція автовідключення | Так |
| Швидкість подачі пари | 45 г/хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Збільшена воронка для заливання води | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Мірний стакан | Так |
| Насадка для делікатних тканин | Так |
| Наявність дисплея | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0.35 л |
| Паровий носик | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.23 кг |
- Ціна: 1 155 ₴









