
Машинка для стрижки Adler AD 2839, USB, IPX 6
1 025 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2839
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки Adler AD 2839, USB, IPX 6
Adler AD 2839 – це сучасна машинка для стрижки волосся, яка поєднує найвищу точність стрижки з передовими технологіями. Її міцна конструкція, довговічна батарея та широкий вибір практичних аксесуарів роблять її ідеальним інструментом для тих, хто прагне професійних результатів, не виходячи з дому. Оснащена титановою головкою з керамічним лезом та тихим двигуном, вона гарантує високу продуктивність стрижки з мінімальним шумом.


Технічні характеристики:
- РК-дисплей
- Водонепроникність: IPX 6
- Акумуляторна батарея
- Заряджання через USB
- Час роботи: до 180 хв
- Час заряджання: 150 хв
- Титанова головка з керамічним лезом
- Тихий двигун
- Ємнісний акумулятор 2000 мАг
- Турборежим
- 6 насадок-гребінців: 3, 6, 9, 12, 15, 18 мм
- 3 насадки для філіровки (ліворуч/праворуч)
- Зарядний кабель USB 1,2 м
У комплекті:
щітка,
олія
кабель USB
6 насадок-гребінців
3 насадки для філіровки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 9 |
| Кількість установок довжини | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Вага | 0.34 кг |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1.4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Ширина леза | 35 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 025 ₴









