
Міксер ручний Camry CR 4218 800 Вт 5 швидкостей з турборежимом
1 020 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 4218
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міксер ручний Camry CR 4218 800 Вт 5 швидкостей з турборежимом
Цей елегантний кухонний міксер пропонує 5 різних швидкостей, залежно від типу страви, що готується. Це робить його придатним для змішування борошна з іншими інгредієнтами, а також для збивання яєць. За потреби ви також можете скористатися функцією Турбо. Міксер практичний та довговічний, що дозволяє використовувати його протягом тривалого часу без ризику поломки.


Технічні характеристики:
- Потужність: 300 Вт
- Максимальна потужність: 800 Вт
- 5 швидкостей
- Кнопка турбо
- Кнопка вилучення
- Набір вінчиків та віничок у комплекті
- Міксери та вінчики з нержавіючої сталі - SUS304
- Довжина насадки: 18,5 см
- Функції: змішування, збивання, замішування тіста
- Довжина шнура: 115 см
- Колір шнура: чорний
- Розмір виробу: 29,5 см x 9,2 см x 19 см
- Живлення: 220-240 В~ 50/60 Гц
- Тип вилки: C
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.15 кг |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.15 м |
| Захист від випадкового від'єднання насадок | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Функція автовідключення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴









