
Фен-щітка Camry CR 2021, 1200 Вт
995 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 2021
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен-щітка Camry CR 2021, 1200 Вт
Чудовий вибір для тих, хто хоче підкреслити красу свого волосся. Ця елегантна щітка для укладання має нейлонову щетину для легкого розплутування, 3 температурні режими та потужність 1200 Вт, що дозволяє як фіксувати локони, так і створювати їх на абсолютно прямому волоссі.


Технічні характеристики:
- Обертовий фен/пловуша для волосся
- Перемикач обертання за та проти годинникової стрілки
- 3 налаштування температури
- 2 рівні потоку повітря
- Холодний обдув
- 2 змінні круглі щітки ⌀50 мм, ⌀38 мм
- Щітки з нейлоновою щетиною
- Керамічні покриття щітки для захисту волосся
- Рівномірний розподіл температури по поверхні щітки
- Фіксатори щітки запобігають ковзанню циліндра під час використання
- Захист від перегріву
- Поворотний шнур живлення
- Довжина шнура живлення: 180 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Петля для підвішування
- Тонка ручка
- Живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Потужність: 1200 Вт
- Тип вилки: C
- Колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1200 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.56 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Ні |
| Керамічне покриття | Так |
| Концентратор | Ні |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴









