
Електричний гриль Adler AD 3052, 1200 Вт
935 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 3052
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний гриль Adler AD 3052, 1200 Вт
Електричний гриль Adler AD 3052 з максимальною потужністю 1200 Вт дозволяє швидко та зручно готувати різноманітні страви — від соковитих бургерів, стейків, курки та свинини до овочів і сиру. Неприлипаюче тефлонове покриття забезпечує легке очищення та дає можливість готувати без додавання жиру. Отвір для відведення жиру робить страви більш здоровими. Завдяки компактним розмірам та можливості вертикального зберігання гриль зручний у використанні навіть на маленькій кухні.
Технічні характеристики:
- Поверхня плити: 23 × 14,5 см
- Регульований кут нахилу плити
- Неприлипаючі плити гриля
- Дві контрольні лампи: живлення та нагрівання
- Ручка, що не нагрівається
- Стабільні гумові ніжки
- Можливість вертикального зберігання
- Розміри пристрою: 27 × 22 × 8,5 см
- Довжина кабелю: 70 см
- Колір кабелю: чорний
- Колір: чорний + сріблястий
- Тип вилки: E/F
- Номінальна потужність: 700 Вт
- Максимальна потужність: 1200 Вт
- Живлення: 220-240V ~50/60Hz
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Решітка |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.29 кг |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 230 мм |
| Ширина робочої поверхні | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴











