Машинка для стрижки волосся Mesko MS 2842, USB, IPX 6
Машинка для стрижки волосся Mesko MS 2842 розроблена з урахуванням точності, простоти використання та довговічності. Вона оснащена сучасними функціями та задовольнить очікування навіть найвибагливіших користувачів.


Технічні характеристики:
- Керамічні леза
- Два режими швидкості: 4500 та 5300 об/хв
- Лезо не рве та не смикає волосся
- Керування швидкістю за допомогою кнопки
- Регулювання довжини стрижки за допомогою важеля та 4 гребінців для довжини
- 4 режими довжини за допомогою важеля: 0,8, 1,0, 1,2, 1,4 мм
- 4 гребінці для довжини в комплекті: 3, 6, 10, 13 мм
- Діапазон довжини стрижки волосся: 0,8 - 14,4 мм
- Можна використовувати під час заряджання
- Леза можна мити під проточною водою (IPX6)
- Ступінь водонепроникності: IPX6
- Час повної зарядки 150 хвилин
- Максимальний час роботи: 200 хвилин
- Літій-іонний акумулятор ємністю 2000 мАг
- Світлодіодний дисплей показує: стан заряду пристрою, стан розряду пристрою та стан активації блокування для подорожей
- Пристрій заряджається через кабель Micro USB довжиною 130 см
- Номінальна потужність: 5 Вт
- Напруга пристрою: 5 В постійного струму 1 А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Бритвене насадка | Так |
| Вага | 0.32 кг |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1.6 годин |
| Час роботи від акумулятора | 200 хв |
| Ширина леза | 35 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴









