Блендер ручний погружний Camry CR 4621, 2 в 1, 1000 Вт
Ручний блендер це чудовий вибір для тих, хто цінує прості способи приготування здорової їжі за короткий час. Блендер підходить для традиційного приготування їжі, дозволяючи вам пюрувати та легко готувати всілякі пюре, кремові супи, тісто для млинців та інші страви, що потребують подібної консистенції.


Технічні характеристики:
- 2 режими швидкості: стандартна та Турбо
- Леза блендера з нержавіючої сталі
- Довжина шнура живлення: 1 м
- Матеріал: ABS-пластик, нержавіюча сталь
- Номінальна потужність: 600 Вт
- Максимальна потужність: 1000 Вт
- Живлення: 220-240 В~, 50/60 Гц
- Тип вилки: C
- Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Бездротова технологія | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Ємність подрібнювача | 600 мл |
| Вінчик для збивання | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колка льоду | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.79 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴

