
Випрямляч Adler AD 2321 з керамічний з контролем температури, 5 температурних режимів
825 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2321
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Випрямляч Adler AD 2321 з керамічний з контролем температури, 5 температурних режимів
Випрямляч для волосся з керамічними пластинами потужністю 45 Вт та регульованою температурою. Він ефективно випрямляє кучеряве та неслухняне волосся. Плаваючі пластини гарно притискають пасма. Закруглені краї пластин запобігають заплутуванню волосся.


Гарний вибір для тих, хто хоче гладку зачіску. Керамічні пластини забезпечують безпечне випрямлення волосся. Випрямляч легкий та зручний у використанні. Пристрій також має діапазон регулювання температури 140-220 градусів Цельсія.

- 5 температурних режимів: 140, 160, 180, 200, 220 градусів Цельсія
- Дисплей: РК-дисплей
- Колір дисплея: червоний
- Керамічна плитка - рівномірний розподіл тепла
- Підвісні пластини - безпечне випрямлення волосся завдяки нагрівальному елементу, розташованому окремо від корпусу
- Рухомі пластини ідеально притискають пасма волосся
- Розмір плитки: 10 x 2,5 см
- Холодний наконечник: 1 см - безпечне притискання плитки без опіків
- Шнур, що обертається на 360 градусів
- Довжина шнура живлення: 183 см
- Довжина, ширина, висота виробу: 28 x 2,5 x 4 см
- Фіксатор руки: немає
- Номінальна потужність: 45 Вт
- Максимальна потужність: 250 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Тип вилки: C
- Колір: перлинно-білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вага | 0.32 кг |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.83 м |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Мінімальна температура нагріву | 140 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Насадка для спіральної завивки | Ні |
| Обертання насадки | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плоскі щипці | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 40 сек |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Щипці для завивки спіральної | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴









