
Праска Mesko MS 5023 2200 Вт, сталева підошва
735 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 5023
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Праска Mesko MS 5023 2200 Вт, сталева підошва
Праска потужністю 2200 Вт з міцною сталевою підошвою. Точно розроблені отвори в підошві дозволяють прасці ефективно розподіляти пару. Окрім постійного потоку пари, доступний додатковий паровий удар.


Технічні характеристики:
- Максимальна потужність: 2200 Вт
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Високоякісна сталева підошва
- Спеціально розроблені отвори в підошві для ефективного розподілу пари
- Професійний шнур живлення 1,9 м
- Паровий удар: 60 г/хв
- Прасування з парою: 35 г/хв
- Розпилювальна форсунка 0,5 г/постріл
- Ергономічна та зручна для читання ручка регулювання температури
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Тип вилки: E/F
* Після звичайної перевірки на герметичність у новій прасці може залишитися невелика кількість води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал підошви праски | нержавіюча сталь |
| Паровий удар | 60 г/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Праска |
| Функція автовідключення | Так |
| Швидкість подачі пари | 35 г/хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Ні |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Збільшена воронка для заливання води | Так |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Мірний стакан | Так |
| Насадка для делікатних тканин | Так |
| Наявність дисплея | Ні |
| Паровий носик | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.84 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴






