
Локон Adler AD 2117, 180 Вт
610 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2117
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Локон Adler AD 2117, 180 Вт
Класична потужна плойка для завивки. Керамічне покриття дозволяє їй обробляти навіть найнеслухняніше волосся, не пошкоджуючи його, і залишається безпечною для користувача. Її можна використовувати для формування хвиль, але завивання прямого волосся також буде легким. Просто візьміть плойку за поворотний шнур, який щільно лежить у руці, і ваша зачіска сяятиме справжньою красою.


Технічні характеристики:
- Керамічна плойка
- Діаметр: 25 мм
- Регулятор температури: 0-1-2-3-4
- 4 режими роботи: 140°C, 160°C, 180°C, 200°C
- Індикатор готовності до використання
- Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
- Захист від перегріву
- Холодний наконечник
- Довжина нагрівального елемента: 12,5 см
- Довжина шнура живлення: 180 см
- Поворотний шнур
- Складана підставка
- Номінальна потужність: 45 Вт
- Максимальна потужність: 180 Вт
- Живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вага | 0.29 кг |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Насадка для спіральної завивки | Так |
| Обертання насадки | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плоскі щипці | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 40 сек |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Щипці для завивки спіральної | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴









