
Фен із складною ручкою Adler AD 2263, 1800 Вт
575 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2263
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен із складною ручкою Adler AD 2263, 1800 Вт
Фен Adler AD 2263 потужністю 1800 Вт дозволяє швидко та зручно сушити волосся. За допомогою концентратора ви можете направити сильніший потік гарячого повітря саме туди, куди потрібно. Фен має 2 режими потужності та температури, а функція холодного обдування легка та зручна у використанні. Він також має складну ручку та петлю для підвішування для зручного зберігання.


Технічні характеристики:
- Вбудований перемикач керування
- 2 рівні потоку повітря
- 2 налаштування температури
- Функція холодного обдування
- Складана ручка
- Концентратор повітря
- Петля для підвішування
- Розміри виробу: 19,5 см x 22 см x 7,6 см
- Розміри у складеному вигляді: 19,5 см x 11,5 см x 7,6 см
- Матеріал: ABS-пластик
- Потужність: 1600-1800 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Тип вилки: C
- Колір: темно-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.41 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Так |
| Терморегулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴









