
Локон Adler AD 2106, 40 Вт
405 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2106
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Локон Adler AD 2106, 40 Вт
Проста та енергоефективна плойка з класичним дизайном. Керамічне покриття швидко нагрівається завдяки системі PTC та рівномірно розподіляє тепло, дозволяючи досягти бажаного ефекту за лічені хвилини. Її можна використовувати для формування хвиль, але завивання прямого волосся також буде легким завданням.


Технічні характеристики:
- Діаметр: 25 мм
- Керамічні покриття для рівномірного розподілу тепла
- Швидке нагрівання (PTC)
- Індикатор живлення
- Зручне захоплення та ергономічна форма
- Закруглений кінчик, що захищає від опіків
- Створює різноманітні локони та хвилі
- Поворотний шнур
- Довжина шнура: 1,75 см
- Матеріал: нейлон, ABS, PC
- Номінальна потужність: 25 Вт
- Максимальна потужність: 40 Вт
- Джерело живлення: 220 В-240 В ~50 Гц
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вага | 0.25 кг |
| Дисплей | Ні |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Обертання насадки | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плоскі щипці | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Щипці для завивки спіральної | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴









