
Кухонні ваги Adler AD 3173 silver до 10 кг, світлодіодні
520 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 3173s
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні ваги Adler AD 3173 silver до 10 кг, світлодіодні
Ці електронні кухонні ваги мають максимальну вантажопідйомність 10 кг. Вони неймовірно корисні для зважування важких предметів. Їхній унікальний сірий колір робить їх чудовим доповненням до будь-якої кухні.


Вони оснащені високоякісним світлодіодним дисплеєм, що забезпечує високу контрастність та надзвичайно чіткі показники.
Цифри виглядають так, ніби викарбувані світлом на чорній поверхні.
- Вантажопідйомність: 10 кг
- Точність: 1 г
- Одиниці вимірювання: г, фунт:унції, мл, унції
- Світлодіодний дисплей
- Розмір дисплея: 5,7 см x 2,5 см
- Висококонтрастний дисплей
- Площа: 20 см x 16 см
- Поверхня із загартованого скла: 3 мм
- Індикатор часу роботи від батареї та перевантаження
- Ручне та автоматичне вимкнення
- Функція тари
- Протиковзкі ніжки
- Батарейки: 2x1,5 В (AAA) - в комплекті
- Колір: сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Знімна тара | Ні |
| Компенсація тари | Ні |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Індикація перевантаження | Ні |
| Вимірювання об'єму рідини | Ні |
| Годинник | Ні |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лічильник калорій | Ні |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Одиниці виміру | Кілограми, Грам |
| Послідовне зважування | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ваг | Електронні |
| Функція автовмикання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴





