
Локон Adler AD 2115, 45 Вт
500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2115
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Локон Adler AD 2115, 45 Вт
Керамічне покриття дозволяє плойці впоратися навіть з найнеслухнянішим волоссям, не пошкоджуючи його. ЇЇ можна використовувати для формування хвиль, але завивання прямого волосся також є легким завданням. Просто візьміть плойку за поворотний шнур, який щільно лежить у руці, і ваша зачіска сяятиме справжньою красою.


Технічні характеристики:
- Керамічне покриття
- Діаметр: 25 мм
- Довжина нагрівального елемента: 13,5 см
- Індикатор живлення
- Затискач
- Охолоджувальний шнур
- Підставка
- Довжина шнура живлення: 188 см
- Поворотний шнур
- Колір шнура живлення: чорний
- Тип вилки: C
- Розміри виробу: 34 см x 6,3 см x 3,5 см
- Номінальна потужність: 45 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Колір: чорний із золотими деталями
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вага | 0.29 кг |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.88 м |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Насадка для спіральної завивки | Так |
| Обертання насадки | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плоскі щипці | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 40 сек |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Щипці для завивки спіральної | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴









