Плойка для волосся Adler AD 2105, 30 Вт
Проста та енергоефективна плойка з класичним дизайном. Керамічне покриття швидко нагрівається завдяки системі PTC та рівномірно розподіляє тепло, дозволяючи досягти бажаного ефекту за лічені хвилини. Її можна використовувати для формування хвиль, але завивання прямого волосся також буде легким завданням.


Технічні характеристики:
- Керамічні покриття для рівномірного розподілу тепла
- Діаметр: 19 мм
- Щітка-щітка для додаткового об'єму та красивого укладання
- Швидке нагрівання (PTC)
- Індикатор живлення
- Зручна ручка та ергономічна форма
- Закруглений кінчик, що захищає від опіків
- Створює різноманітні локони та хвилі
- Поворотний шнур
- Довжина шнура: 167 см
- Колір шнура: білий
- Номінальна потужність: 25 Вт
- Максимальна потужність: 30 Вт
- Джерело живлення: 220 В-240 В ~ 50/60 Гц
- Тип вилки: C
- Колір виробу: білий та сріблястий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴

