
Кухонні ваги з чашею Mesko MS 3164, 0.7 L
365 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 3164
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні ваги з чашею Mesko MS 3164, 0.7 L
Електронні кухонні ваги з максимальною вантажопідйомністю 5 кг та точністю 1 г. Дозволяють точно зважувати навіть невеликі кількості продуктів, що важливо для приготування страв за рецептом та контролю порцій. Компактні та зручні у зберіганні. Чаша з пластику легко миється.


Технічні характеристики:
- Місткість: 5 кг
- Точність: 1 г
- Одиниці вимірювання: г, кг
- РК-дисплей: 4,8 см x 1,8 см
- Підсвічування дисплея: немає
- Чаша: 0,7 L
- Індикатор перевантаження та низького заряду батареї
- Ручне та автоматичне вимкнення через 2 хвилини
- Функція тарування
- Діаметр робочої поверхні: 13 см
- Розміри: 20 x 18 x 5,5 см
- Живлення: батарея 1x CR2032 3V (не входить у комплект)
Комплектація:
Інструкція користувача
Пристрій
Чаша
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Знімна тара | Так |
| Колір | Чорний |
| Компенсація тари | Так |
| Конструкція тари | чаша |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Матеріал тари | пластик |
| Об'єм чаші | 0.7 л |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Одиниці виміру | Фунти, Кілограми, Грам, Унції |
| Функція автовідключення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴







