
Подрібнювач спецій Mesko MS 4432
370 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 4432
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подрібнювач спецій Mesko MS 4432
Електричний млинок для приправлення страв свіжозмеленим перцем та сіллю. Виготовлена з нержавіючої сталі, з високоякісними керамічними жерновами, що дозволяють регулювати помел відповідно до ваших потреб у кулінарії.


Технічні характеристики:
- Керамічні жерновки
- Регульований помел
- Корпус з нержавіючої сталі
- Прозорий контейнер для спецій
- Живлення: 4 батарейки типу АА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Механізм | Керамічний |
| Призначення | Для перцю та солі |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип млина | Електрична |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴









