
Ваги кухонні Adler AD 3174 INOX LED
600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 3174
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги кухонні Adler AD 3174 INOX LED
Електронні кухонні ваги з нержавіючої сталі, до 10 кг — стильний та практичний помічник для кухні. Оснащені великою платформою з INOX, яскравим білим LED-дисплеєм розміром 11×3,5 см, функцією тарування та високою точністю вимірювання до 1 г. Підтримують одиниці вимірювання: г, фунти:унції, унції, мл.


Характеристики:
- Максимальне навантаження: 10 кг
- Точність вимірювання: 1 г
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь (INOX)
- Розмір дисплея: 11×3,5 см, LED, білий
- Одиниці вимірювання: г, фунти:унції, унції, мл
- Функції: тарування, індикатор низького заряду, індикатор перевантаження, авто/ручне вимкнення
- Живлення: 2×AAA (у комплекті)
- Розмір ваг: 21×16,4×1,3 см
- Розмір вагової поверхні: 16,2×16 см
- Колір: нержавіюча сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Знімна тара | Ні |
| Компенсація тари | Ні |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Індикація перевантаження | Ні |
| Вимірювання об'єму рідини | Ні |
| Годинник | Ні |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лічильник калорій | Ні |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Одиниці виміру | Кілограми, Грам |
| Послідовне зважування | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ваг | Електронні |
| Функція автовмикання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴









