
Блендер стаціонарний Adler AD 4085, 1.5L , 2 швидкості, імпульсний режим
1 265 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4085
Блендер стаціонарний Adler AD 4085, 1.5L , 2 швидкості, імпульсний режим
Блендер-глечик AD 4085 потужністю 1000 Вт – це ефективний пристрій для швидкого подрібнення та змішування продуктів. Він має два режими швидкості, що дозволяють змінювати інтенсивність подрібнення.


Блендер оснащений лезом з високоміцної нержавіючої сталі, який подрібнює та змішує як м’які, так і тверді інгредієнти. Леза, розташовані в глечику, обертаються з високою швидкістю, що забезпечує точне та рівномірне подрібнення.
Глечик об’ємом 1,5 літра виготовлений з міцного пластику AS – без бісфенолу А. Це гарантує, що блендер прослужить довгі роки.
Ви можете використовувати блендер AD 4085 для приготування різноманітних рецептів, таких як коктейлі, смузі, супи, соуси та креми.

Його простота використання, універсальність та ефективність роблять його незамінним інструментом для приготування різноманітних страв та напоїв.
- Блендер-глечик
- Легкий глечик з AS-пластику - без BPA
- Об'єм глечика 1,5 літра
- Ніж з нержавіючої сталі з чотирма лезами
- Функція імпульсу
- 2 налаштування швидкості:
- I: макс. 16 000 об/хв
- II: макс. 20 000 об/хв
- Корпус з поліпропілену (PP)
- Кришка зі знімною мірною чашкою
- Пластикова мірна чашка з максимальним об'ємом 64 мл
- Ріжучий модуль можна відкрутити з глечика для легкого очищення
- Протиковзкі ніжки
- Вбудований запобіжник для захисту від перегріву
- Розміри пристрою: 15x19x37 см
- Тип вилки: C
- Довжина шнура живлення: 120 см
- Колір шнура живлення: білий
- Потужність: 1000 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Білий |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.42 кг |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Прогумовані ніжки | Так |
- Ціна: 1 265 ₴









