
Машинка для чищення одягу, пледів, тканин Adler AD 9617
850 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 9617
Машинка для чищення одягу, пледів, тканин Adler AD 9617
Машинка з РК-дисплеєм, який дозволяє точно контролювати роботу пристрою - незамінний інструмент для всіх любителів комфорту і ідеально гладких тканин. Ця вдосконалена бритва призначена для швидкого й ефективного видалення складок, ворсинок та інших небажаних елементів з одягу та домашніх тканин.


Ключові характеристики продукту:
• Видаляє вузли та катишки з тканин
• Три робочі швидкості: 6500, 7500, 8500 об/хв.
• Контейнер, що легко миється.
• Сітка та леза з нержавіючої сталі
• Діаметр ріжучої поверхні: 6,5 см
• Щітка для чищення в комплекті
• USB-кабель (роз'єм A та роз'єм Type-C)
• Можна заряджати через USB-порт на комп'ютері, зарядний пристрій або зовнішній акумулятор.
• Колір: білий та золотий
• Корпус із АБС-пластику
РКД відображає:
• - індикатор заряджання
• - Індикатор рівня заряду батареї
• - індикатор швидкості
Технічні характеристики:
- Час заряджання 2-3 години
- Час роботи до 120 хвилин залежно від вибраної швидкості
- Літій-іонний акумулятор 3,7 В, 2000 мАг
- Розмір виробу: 18,0 x 110 x 7,5 см
- Потужність: 5 Вт
- Джерело живлення: USB 5 В/1 А


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал резервуара | Непрозорий пластик |
| Мережевий адаптер | Так |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | USB-порт, Акумулятор |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.29 кг |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 850 ₴









