
Чайник Mesko MS 1302 white, 1.7L, 2200 Вт
720 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 1302w
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чайник Mesko MS 1302 white, 1.7L, 2200 Вт
Великий сімейний електрочайник Mesko MS 1302 традиційної форми глечика в сучасній версії дозволяє кип'ятити воду для 6-7 чоловік за раз завдяки потужності 2200 Вт.


Ключові характеристики продукту:
- Максимальна ємність: 1,7 л
- Мінімальна ємність: 0,5 л
- Плоский обігрівач із нержавіючої сталі
- Світлодіодне підсвічування під час приготування їжі
- Градуйований індикатор рівня води
- Автоматичне відключення
- Поворотна підставка на 360 °
- Скляний корпус
- Відсік для зберігання шнура живлення
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 65 см
- Колір шнура живлення: білий
- Тип вилки: E/F
- Номінальна потужність 1850 Вт
- Максимальна потужність 2200 Вт
- Розміри виробу: 24,5 x 22,2 x 15,6 см
- Колір: Білий

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Об`єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Тривале кип'ятіння | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴









