
Чайник з таймером Camry CR 1344 white, 1.7L
1 160 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 1344w
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чайник з таймером Camry CR 1344 white, 1.7L
Класичний електричний чайник об'ємом 1,7 літра з термометром, який стане в пригоді на кожній кухні. Функціональність чайника підвищується завдяки стійкій основі та індикатору рівня чистої води.


Ключові характеристики продукту:
- Електричний чайник із термометром
- Аналоговий індикатор температури води
- Максимальна ємність: 1,7 літра
- Мінімальна ємність: 0,5 літра
- Поворотна підставка на 360 °
- Плоский нагрівач легко чиститься
- Градуйований індикатор рівня води
- Корпус із нержавіючої сталі
- Повністю знімна кришка для легкого очищення
- Фільтр для уловлювання кальцію
- Автоматичне відключення під час закипання води
- Тепловий запобіжник
- Відсік для зберігання шнура живлення
- Потужність 1850-2200 Вт
- Джерело живлення 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Розміри виробу 21,5 x 23,0 x 16,0 см
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Тип вилки: E/F

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Тривале кип'ятіння | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴









