
Фен з складною ручкою Adler AD 2265, 1200 Вт
520 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2265
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен з складною ручкою Adler AD 2265, 1200 Вт
Сучасний фен потужністю 1200 Вт. Компактний та довговічний завдяки використанню високоякісних матеріалів. Змінний рівень потоку повітря дозволяє регулювати швидкість сушіння відповідно до ваших потреб. Фен має функцію холодного струменя та складну ручку.


Технічні характеристики:
- Вбудований перемикач керування
- 2 рівні потоку повітря
- 2 налаштування температури
- Функція холодного обдування
- Концентратор повітря
- Складана ручка
- Корпус: ABS-пластик
- Довжина шнура живлення: 182 см
- Розміри пристрою: 14 см х17,5 см х6,7 см
- Розміри у складеному вигляді: 14 см х12 см х6,7 см
- Номінальна потужність: 1100 Вт
- Максимальна потужність: 1200 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Тип вилки: C (16 А)
- Колір: зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Зелений |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.33 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.82 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Так |
| Терморегулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴









