
Багатофункціональний гриль-тостер Adler AD 3066 для смаження та випічки
960 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 3066
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний гриль-тостер Adler AD 3066 для смаження та випічки
Багатофункціональний тостер 3-в-1 для підсмажування, випікання та приготування на грилі. Підходить для омлетів, запіканок, м’яса, риби, овочів та солодких або солоних закусок.


Особливості:
- Антипригарне покриття нагрівальних пластин
- Овальна пластина 18 × 9 см
- Ручка з холодним дотиком
- Індикатор роботи
- Стійкі гумові ніжки
- Компактні розміри: 32 × 12 × 9,5 см
- Довжина шнура: 70 см
- Колір: чорний

Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 750 Вт
- Максимальна потужність: 900 Вт
- Живлення: 220–240 В ~ 50/60 Гц
- Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Плоска нагрівальна плита |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 90 мм |
| Ширина робочої поверхні | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴









