
Чайник Adler AD 1345 white, STRIX, 1.7L, 2200 Вт
2 095 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 1345w
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чайник Adler AD 1345 white, STRIX, 1.7L, 2200 Вт
Електричний чайник сьогодні можна знайти на більшості кухонь. Завдяки різноманітним функціям, цікавому та привабливому дизайну ви можете підібрати продукт відповідно до своїх особистих уподобань та стилю інтер'єру. Система безпечного керування STRIX, корпус, що не прогрівається, та сенсорний світлодіодний екран виділяють цей чайник серед інших моделей на ринку.


Технічні характеристики:
- Система безпеки STRIX
- Корпус Cool-Touch
- Максимальна місткість: 1,7 л
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Високоякісний плоский нагрівальний елемент з нержавіючої сталі
- Двостінний корпус
- Сенсорна панель
- Захист від кипіння без води
- Світлодіодний дисплей, що показує поточну температуру
- Звуковий сигнал при запуску та закипанні води
- Регулювання температури кипіння: 40°C / 55°C / 80°C / 90°C / 100°C
- Функція підтримки тепла: 40°C / 55°C / 80°C / 90°C
- Функція підтримки тепла до 24 годин
- Внутрішній індикатор рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа на 360°
- Відсік для зберігання шнура живлення
- Живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Розміри виробу: 26,0 x 22,0 x 16,0 см
- Колір: Білий
- Тип вилки: E/F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тривале кип'ятіння | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 171 мм |
| Глибина | 262 мм |
| Ширина | 252 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 095 ₴






