
Портативна зарядна станція Jackery Explorer 2000 v2 2042 Wh 2200 W
57 999 ₴
- В наявності
- Код: 0001
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна зарядна станція Jackery Explorer 2000 v2 з ємністю батареї 2042 Wh і номінальною потужністю 2200 W, пікова потужність до 4400 W. Підходить для стабільного живлення техніки вдома, на дачі та в подорожах. Використовується для аварійного живлення холодильника, освітлення, електроніки, комп’ютера та іншої побутової техніки. Має кілька виходів для одночасного підключення пристроїв, підтримує швидку зарядку від мережі та можливість підключення сонячних панелей. Акумулятор з технологією LiFePO4 забезпечує довгий термін служби та стабільну роботу. Підходить для кемпінгу, відпочинку на природі та резервного живлення під час вимкнень світла. Стан новий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 2042 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від генератора |
| Роз'єми | mini USB, USB, AC, Розетка AC 230В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність W | 4400 |
| Довжина | 264 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Висота | 292 мм |
| Вага | 17.5 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 999 ₴
