
Крісло офісне чорне екошкіра з підставкою для ніг MALATEC 26195
4 299 ₴
- В наявності
- Код: ZOL0005
Офісне обертове крісло, комп’ютерне крісло з підніжкою чорне MALATEC!
-
тихий і безпечний рух – поліуретанові коліщата – забудьте про подряпини на панелі та зіпсований килим! Чорне обертове крісло оснащене високоякісними поліуретановими коліщатами, які працюють тихо, дбайливі до покриття та не потребують додаткових захисних килимків. Стабільна основа з хромованої сталі додає елегантності та полегшує пересування по будь-якій поверхні.
-
висувна підніжка для повного відпочинку – відпочинок ще ніколи не був таким комфортним! Висувна підніжка покращує кровообіг і дозволяє прийняти ергономічну позу, яка знімає навантаження з ніг і попереку. Це ідеальне рішення після довгого робочого дня – достатньо сісти та розкласти крісло, як шезлонг.
-
регулювання під вас – висота і положення лежачи – крісло підлаштовується під ваші потреби – незалежно від того, чи ви працюєте, навчаєтесь чи відпочиваєте. Регульована висота сидіння і функція відхилення зі фіксацією положення дозволяють створити ідеальні умови для будь-якої діяльності. Підніжку також можна налаштувати так, як вам зручно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 16.9 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 46 см |
| Ширина спинки | 66.5 см |
| Висота спинки | 50 см |
- Ціна: 4 299 ₴




