
Осушувач повітря-вологопоглинач колір чорний Ruhhy 26626
2 530 ₴
- В наявності
- Код: ZOL0103
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей осушувач повітря використовує передову технологію Пельтьє, що забезпечує високу ефективність та низький рівень шуму. Гігростат дозволяє налаштовувати рівень вологості повітря від 40% до 70%, що забезпечує автоматичне ввімкнення та вимкнення при досягненні встановленого рівня. Особливість осушувача полягає також у використанні технології UV+TiO2 для очищення повітря від забруднень.
Характеристики:
- Гігрометр: так
- Гігростат: так
- Термометр: так
- Підсвічуваний LCD-дисплей: так
- Таймер: 1-24 години
- Режим "SLEEP": так
- Дистанційне управління пультом: так
- Шланг для відведення води: так
- Технологія висушування: модуль Пельтьє
- Показник наповненості резервуара
- Колір: чорний
- Матеріал: пластик / метал
- Продуктивність: 350 мл на день
- Об'єм резервуара для води: 1800 мл
- Розмір кімнати: до 30 м3
- Рівень шуму: 40 дБ
- Потужність: 90 Вт
- Автоматичне вимкнення після наповнення резервуара: так
- Підходить для: дому, офісу тощо
- З’ємний резервуар для води
- Відкидна кришка резервуара для води
- Ручка для перенесення: так
- Розміри: 37,5 x 24 x 14 см
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Вага: 1,75 кг
- Вага в упаковці: 2,22 кг
Комплектація:
- Осушувач повітря
- Резервуар для води
- Шланг для відведення води
- Пульт дистанційного управління
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUHHY |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Продуктивність осушення | 0.35 л/добу |
| Рекомендований об'єм приміщення | 30 куб. м |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 1.8 л |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37.5 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Вага | 1.75 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 530 ₴








