
Холодильник для напоїв Adler AD 8083, 33L
7 150 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 8083
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник для напоїв Adler AD 8083, 33L
Холодильник для напоїв AD 8083 пропонує чудові рішення для охолодження напоїв в елегантному дизайні. Завдяки просторій 33-літровій холодильній камері та контурним полицям він може вмістити до 12 пляшок, що дозволяє зберігати різноманітний асортимент напоїв. Однією з ключових переваг пристрою є низьке енергоспоживання, що дозволяє економно використовувати його без шкоди для продуктивності, а правильне охолодження на основі технології Пельтьє забезпечує підтримку оптимальної внутрішньої температури. Елегантна панель керування із сенсорними кнопками забезпечує легке та інтуїтивно зрозуміле керування.


Технічні характеристики:
- Об'єм холодильної камери 33 л
- Профільовані полиці для 12 пляшок по 0,75 л
- Низьке енергоспоживання
- Клас енергоспоживання G
- Тиха робота (термоелектричний охолоджувальний елемент)
- Елегантна панель керування з сенсорними кнопками
- Контроль температури 12-18°C
- Внутрішнє освітлення, яке можна вимкнути
- Зовнішні розміри: Ш: 260 x Г: 510 x В: 610 мм
- Внутрішні розміри: Ш: 195 x Г: 330 x В: 540 мм
- Потужність: 50 Вт
- Споживання енергії: 132 кВт⋅год/рік. Рівень шуму 26 дБ: Клас A
- Матеріал: Фарбований метал, тоноване скло
- Ізольоване безпечне скло з УФ-фільтрами
- Кількість температурних зон: 1
- Охолодження - Пельтьє
- Кліматичний клас: SN N
- Температура навколишнього середовища: від 16 до 38 C
- Автоматичне розморожування: Ні
- Вентилятор: Активний
- Кількість дверей: 1
- Цифровий дисплей
- Тип дверей - cкляні двері на петлях
- Підсвічування - cвітлодіодне
- Термостат
- Полиці: 5
- Матеріал полиць: Метал
- Тип вилки: E/F
- Колір корпусу: Чорний
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір кабелю: Чорний
- Довжина кабелю: 190 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована техніка | Немає |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Енергоспоживання | 132 кВт/год |
| Загальний об'єм | 33 л |
| Кліматичний клас | N, SN |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Максимальна температура | 18 град. |
| Матеріал полиць | Неіржавка сталь |
| Мінімальна температура | 12 град. |
| Місткість | 12 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Тип керування | Сенсорне |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 150 ₴








