
Осушувач повітря компресорний Adler AD 7917, 10 л/добу, 200 Вт
5 199 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 7917
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осушувач повітря компресорний Adler AD 7917, 10 л/добу, 200 Вт
Осушувач повітря Adler AD 7917 призначений для зниження рівня вологості в приміщеннях різного типу: ванні кімнати, сушарки, гардероби, підвали, гаражі, а також бібліотеки, музеї, архіви і серверні. Прилад допомагає підтримувати оптимальний рівень вологості та сприяє швидкому висиханню білизни. Модель оснащена зручною функцією безперервного відведення води, індикатором заповнення резервуара, а також фільтрацією повітря.


Технічні характеристики:
- Тип: компресорний осушувач повітря
- Продуктивність осушення (32°C/80%RH): 10 л / 24 год
- Рекомендований об’єм приміщення: до 60 м³
- Продуктивність повітряного потоку: 120 м³/год
- Резервуар для води: 2,2 л
- Функція безперервного відведення вологи
- Функція розморожування
- Функція очищення повітря (фільтр PP + вугільний фільтр)
- Діапазон робочої температури: 5–32 °C
- Робоча вологість: 45–80%
- Індикатор наповнення резервуара
- Шланг для відведення води у комплекті
- Холодоагент: R290/35 г
- Рівень шуму: < 45 дБ(A)
- Габарити: 280 × 240 × 480 мм (з колесами)
- Вага нетто: 8,4 кг
- Потужність: 200 Вт
- Максимальне споживання потужності: 245 Вт
- Споживання у режимі очікування: 0,18 Вт
- Довжина кабелю живлення: 192 см (білий)
- Тип штекера: E/F
- Живлення: 220–240 В ~ 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Бак для конденсату | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака для конденсату | 2.2 л |
| Потік повітря | 33 літр/сек |
| Продуктивність осушення | 10 л/добу |
| Рекомендований об'єм приміщення | 60 куб. м |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴





