
Вертикальний ручний пилосос Adler AD 7048, 350 Вт
4 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 7048
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вертикальний ручний пилосос Adler AD 7048, 350 Вт
Це професійний високопродуктивний пристрій, що підходить для зручного прибирання кількох кімнат та салонів автомобілів. Цей високоякісний безмішковий пилосос ідеально підходить для будь-якого дому. Його бездротова конструкція дозволяє пилососити всю квартиру чи офіс, не шукаючи розетки. Пристрій також оснащений функцією TURBO, яка допомагає видаляти пил з килимів та оббивки, та технологією фільтрації Dual Cyclone, а завдяки вбудованому підсвічуванню ви можете знайти навіть найдрібніші шматочки бруду.


Технічні характеристики:
- Безмішковий пилосос із технологією безщіткового двигуна
- Безщітковий двигун забезпечує високу ефективність видалення бруду.
- Технологія подвійного циклонного фільтра
- Вхідний фільтр: сталь
- Фільтр перед двигуном: фільтр EPA11
- Світлодіодний дисплей для відображення рівня заряду батареї
- Потік повітря: 0,72 м3/год
- Розміри виробу (з трубкою): 116,5см х 21,5см х 25см
- 2 режими пилососа: вертикальний пилосос та ручний пилосос
- 2 режими роботи: високий: 18 000 Па (15 хвилин роботи та низький: 10 000 Па (30 хвилин роботи)
- Рухома головка щітки - легше пилососити
- Пилозбірник: 0,8 л
- Фільтр EPA E11
- Ємність акумулятора: 2000 мАг
- Потужність: 200 Вт
- Максимальна потужність: 350 Вт
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір: білий, чорний, червоний
Комплектація:
• Щітка 2-в-1,
• Щілинна щітка,
• Настінне кріплення
Змінний літієвий акумулятор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Цілісна |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 116.5 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | 30 час |
| Потужність | 200 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴









